OTP Mobil kft. állásajánlat: IT business analyst kerestetik

Az OTP Mobil Kft. – a Simple alkalmazás fejlesztője állandó jellegű munkatársakat keres dinamikusan bővülő, innovatív és fiatalos csapatába. Ha szeretnél egy kreatív, új területeket és piacokat felderítő alakulat építő tagjává válni, jelentkezz hozzánk.

IT Business Analyst

FELADATOK:

  • Informatikai rendszerek fejlesztésének támogatása az üzleti területek igényeinek elemzésével, tervezésével és dokumentálásával
  • Informatikai alkalmazásfejlesztési igények felmérése, elemzése
  • Az üzleti igényekre megvalósítási javaslatok, alternatívák kidolgozása és kommunikálása
  • Az OTP Mobil informatikai rendszereinek és rendszerkapcsolatainak tervezése
  • Fejlesztési dokumentációk véleményezése
  • Követelmények és technikai specifikációk dokumentációja
  • Együttműködés az UI és UX csapatokkal
  • Folyamatos együttműködés a fejlesztői csapatokkal
  • Üzleti igények megértése és beépítése a leszállításra kerülő megoldásokba
  • Folyamatos kapcsolattartás az üzletfejlesztéssel és az IT területtel
  • Döntés előkészítő anyagok készítése, megoldási javaslatok prezentálása

ELVÁRÁSOK:

  • Felsőfokú műszaki/gazdasági végzettség
  • 2-4 éves, informatikai rendszereket érintő üzleti specifikációk készítésében, folyamatszervezésben, rendszerszervezésben szerzett gyakorlati tapasztalat
  • Mobil alkalmazás fejlesztési projektekben szerzett tapasztalat
  • Kiváló elemzői és szervezői készség
  • Kiváló kommunikációs és prezentációs készség
  • Konfliktuskezelési képesség
  • Jó problémamegoldó és együttműködési képesség
  • Terhelhetőség és rugalmasság
  • Agilis módszertan ismerete
  • Magabiztos MS office használat (Excel, Word, PowerPoint, Outlook, Project)
  • Angol nyelv ismerete

AMIT KÍNÁLUNK:

  • Változatos munka egy dinamikus csapatban
  • Motivált, magasan kvalifikált kollégák
  • Modern, stílusos, emberi munkakörnyezet
  • Stabil pénzügyi háttérrel rendelkező cég által nyújtott biztonság
  • Jól megközelíthető munkahely

ÁLLÁS, MUNKA TERÜLETE(I):

  • IT programozás, Fejlesztés
  • IT tanácsadó, Elemző, Auditor
  • Projektmenedzsment
  • Teljes munkaidő

SZÜKSÉGES TAPASZTALAT:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat
  • SZÜKSÉGES NYELVTUDÁS:
  • Angol - Középfok/kommunikációképes szint

MUNKAVÉGZÉS HELYE:

  • Budapest
Töltsd le a Simple alkalmazást a mobilodra!